Kas mes?

Kaip dauguma apsilankiusiųjų pasakytų - "tai nuostabioje vietoje ant Nemuno vingio kranto įsikūrusi sodyba, kurioje susitinka gamta, ramybė, poilsis, atpalaiduojančios procedūros kūnui, protui ir sielai. O svetingumas, pagalba ir gera nuotaika - šių namų palydovai!"

Tai vieta, kurioje POILSIS reiškia daugiau nei tradicinės pirties malonumus. Šiandien, intensyviam gyvenimo tempui imant viršų, poilsio reikia ne tik mūsų kūnui. Kad mūsų organizmas veiktų kaip darni visuma - reikia palepinti kūną, subalansuoti protą ir mintis bei, žinoma, praturtinti dvasią. 

Siekiame, kad mūsų "Angelų namų" siūlomas sveikatingumo paslaugų kompleksas:

  • inovatyvios Neuroptimal smegenų treniruotės, 
  • įvairiausios atpalaiduojančios procedūros (pradedant nuo pirties, atpalaiduojančio masažo malonumų ir baigiant gongų terapija ar paprastu pasisėdėjimu prie laužo) bei
  • sąmoningumą didinantys renginiai ar užsiėmimai nedidelėms grupelėms žmonių

taptų Jūsų atgaivos kūnui ir sielai vieta, padėsiančia ištrūkti iš nuolat besikeičiančio gyvenimo ritmo, atgauti vidinę ramybę, subalansuoti darbo ir poilsio režimą, pagerinti fizinę, psichinę ir emocinę sveikatą ar tiesiog kurti darnius santykius su Jus supančiais žmonėmis. 

Labai laukiame Jūsų svečiuose!

Šiek tiek plačiau apie "Angelų namų" istoriją galite skaitykite čia!


Projektas "Paslaugų asmens gerovei kūrimas" įgyvendinamas ir finansuojamas iš programos "Ūkio ir verslo plėtra", "Parama ekonominės veiklos pradžiai kaimo vietovėse"