KAS YRA NEUROTRENIRUOTĖS?

NeurOptimal sistema - tai pažangi technologija, sukurta pasitelkiant aukščiausius mokslo pasiekimus ir paremta dinaminio neuroninio grįžtamojo ryšio (NRG) metodu. Ji pasaulyje dar žinoma, kaip Neurofeedback smegenų treniravimosi sistema, kuri leidžia smegenims savarankiškai reguliuotis ir persitvarkyti, kad būtų maksimaliai optimizuota jų veiklą.

Naujausi atradimai apie smegenis leido suprasti, kad savireguliacijos pagalba jos gali keistis, augti ir nuolatos formuoti naujas jungtis visą gyvenimą. Šis gebėjimas keistis vadinamas neuroplastika. NeurOptimal aparato ir NRG metodo pagalba perduodama informacija - tam tikri "impulsai" - mūsų centrinei nervų sistemai, kuri apdorojusi pateiktą informaciją geba atkurti prarastas smegenų funkcijas ar pagreitinti jų atsistatymą.

Šis metodas yra 100% natūralus, neinvazinis, visiškai saugus ir veiksmingas, tai tarsi veidrodis, nes tik kompiuterio ir sensorių pagalba informuoja mūsų smegenis apie jų veikimą ir leidžia joms pačioms nuspręsti, kokius veiksmus atlikti. Tai nėra medicininis gydymas, o inovatyvi treniruotė smegenims

Smegenys ir centrinė mūsų nervų sistema yra atsakingos už visų kitų kūno sistemų kontrolę - emocinę, kognityvinę ar fizinę. NeurOptimal smegenų treniruotės leidžia be jokių pastangų pagerinti jų veiklą. Tuomet teigiamus pokyčius galima pastebėti visose gyvenimo srityse.

Jau po pirmųjų seansų įvairaus amžiaus žmonės pastebi teigiamus pokyčius: atsiradusiu laimės ir ramybės pojūčiu, minčių aiškumu, sumažėjusiu nuovargiu ar pagerėjusia miego kokybe. Ilgesnes treniruotes išbandžiusieji džiaugiasi pozityviu požiūriu, sumažėjusiu stresu ar nerimu, padidėjusiu kūrybiškumu, pagerėjusiais akademiniais ar sportiniais rezultatais. Išskiria ir tai, kad atsiranda pasitikėjimas savimi, geba geriau ir greičiau priimti sprendimus ar prisitaikyti prie pokyčių, pastebima spartesnė pažanga vaikų raidoje.


KAM IR KODĖL?

Kūdikiams, vaikams, paaugliams, moksleiviams ar studentams, suaugusiems, nėščioms moterims, senjorams, sportininkams... - kiekvienam norinčiam pagerinti savo savijautą ir gyvenimo kokybę. 

 • Stresas, įtampa, nervų sistemos išsekimas
 • Lėtinis nuovargis, energijos trūkumas
 • Miego problemos
 • Dirglumas, liūdesys
 • Nerimo ar panikos atakos
 • Baimės, nerimas, nepasitikėjimas savimi
 • Depresija, nuotaikų kaita
 • Motyvacijos praradimas
 • Nuolatinis skausmas, migrena
 • Mitybos sutrikimai
 • Priklausomybės
 • Hiperaktyvumas
 • Dėmesio / koncentracijos / atminties problemos
 • Mokymosi sunkumai, efektyvumo stoka
 • Elgesio ar bendravimo problemos
 • Kalbos / skaitymo /supratimo /motorikos sutrikimai

KAIP VYKSTA NEUROTRENIRUOTĖS SEANSAS?

NeurOptimal seansams specialus pasiruošimas ar gydytojo konsultacija nereikalinga. Pirmiausia pristatomas metodas, atsakoma į visus Jums kylančius klausimus ir paprašoma užpildyti klausimyną apie jūsų savijautą, kuris vėliau padės Jums stebėti pasikeitimus.

Tuomet belieka įsitaisyti patogiame krėsle ir per ausines klausytis raminančios muzikos. Prie galvos ir ausų pritvirtinami specialūs sensoriai, kurių dėka registruojamas Jūsų smegenų aktyvumas. Pasitelkiant nerviniu grįžtamuoju ryšiu per vos girdimas muzikos pauzes ar traškesius NeurOptimal programa informuos Jūsų smegenis apie "disfunkcijas" ir taip paskatins jas atlikti reikiamas korekcijas.

Įsivaizduokite, kad važiuojate greitkeliu, o prisnūdę užvažiuojate ant garsinės įspėjamosios juostos, kuri perspėja, kad Jums reikia būti budriems ir grįžti į kelią. Panašiu "principu" veikia ir šis aparatas. 

Seanso metu, kuris trunka 33 arba 45min. galite atsipalaiduoti ir ilsėtis, skaityti knygą ar net žiūrėti filmą, smegenys visą darbą atliks už Jus!


KIEK NEUROPTIMAL SEANSŲ REIKIA?

Neurotreniruotės - tai tarsi mokymosi procesas. Po truputį smegenys treniruojasi ir mokosi geriau funkcionuoti, o rezultatai ryškėja palaipsniui, kiekvienam individualiai. Tai panašu į mokymąsi kitos kalbos - visi savu tempu, kuo daugiau pamokų, tuo greitesnis rezultatas.

Sunku nuspėti tikslų užsiėmimų skaičių, nes kiekvienas žmogus reaguoja skirtingai. Vieniems pokyčiai įvyksta greičiau nei kitiems. Dažniausiai pirmuosius progreso požymius galima justi jau po pirmųjų reguliarių 10-12 seansų, o tuomet jau galima įvertinti ar kursą norite tęsti. Siekiant ilgalaikių rezultatų rekomenduojama 20-30 seansų ar daugiau.

Žinoma, viskas priklauso nuo Jūsų asmeninių tikslų, savijautos ir sveikatos. Vis dėlto "practice makes perfect" - kuo daugiau smegenų treniruočių atliksite, tuo daugiau teigiamo poveikio pajustite.  

PAPILDOMA INFORMACIJA

Daugiau detalesnės informacijos ar atliktų mokslinių tyrimų rasite:

 • Norman Doidge knygose lietuvių kalba "Smegenų gebėjimas gyti" ir  bestseleriu tapusiose "Save keičiančios smegenys" bei vieno žymiausių pasaulyje potrauminio streso specialistų dr. Besselis van der Kolkas knygoje "Kūnas mena viską: kaip išgydyti kūno, proto ir sielos traumas"

Žmonių pasakojimus, atsiliepimus apie neuroterapiją ir jų tikras istorijas galite žiūrėti žemiau esančiuose video.